fbpx

Regeneracja organizmu po Covid-19

Normobaria pomaga w regeneracji organizmu po Covid -19.  Tlenoterapia normobaryczna może również wesprzeć walkę z niewydolnością oddechową.

Jednym z głównych skutków oddziaływania Covid 19 na organizm człowieka jest niedotlenienie krwi, które często powoduje przeciążenie organów.

Dlatego by sprawniej i bezinwazyjnie poprawić dotlenienie organizmu warto implementować terapię tlenową za pomocą naszej komory z podwyższonym ciśnieniem.

Stosowanie tlenoterapii pomaga zniwelować skutki przebytej choroby. Bardzo ważnym czynnikiem w rekonwalescencji są zabiegi w komorze normobarycznej, które dotleniają organizm, działają przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie na obciążone organy. Już kilkanaście zabiegów normobarycznych jest w stanie przywrócić prawidłowy stan dotlenienia komórkowego. Natomiast działanie molekularnego wodoru może zatrzymać procesy zwyrodnieniowe i degeneracyjne po niszczącym działaniu Covid-19.

Terapia w naszej normobarii pomoże:

  • łagodzić objawy choroby,
  • zniwelować hipoksemię,
  • zmniejszyć objawy duszności oraz bólu w klatce piersiowej.

Zwiększanie ciśnienia powoduje dostarczanie większej ilości tlenu do komórek, co pozwala skuteczniej walczyć z chorobami i stanami zapalnymi.

Zarezerwuj termin już dzisiaj!