fbpx

Komora normobaryczna – klucz sukcesu sportowców

Bez względu czy przygotowujesz się do Igrzysk Olimpijskich, czy do bicia własnych rekordów bez odpowiedniej regeneracji możesz zapomnieć o sukcesie!

W tym temacie warto wzory czerpać ze sportowców, którzy całe dnie spędzają na treningach, ale jednocześnie starannie dbają o odpowiednią regenerację oraz odpowiednie natlenienie organizmu.

 

Dlaczego to jest tak ważne? 

  • Odpowiednie natlenienie organizmu przyspiesza procesy regeneracyjne!
  • Dzięki odpowiedniej regeneracji, sportowcy oraz osoby aktywne mogą w pełni wykorzystać swoje możliwości

Z tego względu, coraz więcej osób uprawiających sport korzysta z dobrodziejstw nieinwazyjnej terapii tlenem w normobarii.

 

Słaba regeneracja to słaby trening!

Nasze wewnętrzne baterie naładujemy dzięki odpowiedniemu odpoczynkowi. Przez to poprawia się jakość treningu, dzięki czemu zwiększa się jego efektywność. 

Sesja w normobarii daje dużo szybszą regenerację, dzięki zwiększonej absorbcji tlenu w komórkach organizmu.

 

Tlenoterapia, dlaczego jest ważna?

Komory na najwyższym światowym poziomie, jak nasza normobaria Normocomplex, dzięki panującej w jej wnętrzu atmosferze jest najlepszą opcją odpowiedniego dotlenienia organizmu dla osób chcących zadbać o swój organizm. Działanie komory opiera się w głównie na tlenoterapii – terapii chwalonej i polecanej przez osoby uprawiające sport oraz przez lekarzy. 

 

Jakie korzyści daje sesja w normobarii?

Normobaria zalecana jest nie tylko dla osób czynnie uprawiających sport, ale dla wszystkich!

  • Poza zwiększonym dwukrotnie tlenem wewnątrz komory ( w porównaniu do panującego na zewnątrz) jest ono również wzbogacone o wodór! Dzięki tym czynnikom przyspieszona jest regeneracja organizmu oraz poprawiają ogólne zdrowie!
  • Zwiększona zawartość dwutlenku węgla wpływa na: polepszenie wydolności naszego organizmu, poprawę metabolizmu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz pomaga w leczeniu kontuzji i przyspiesza powrót do zdrowia!

Dzięki sesji w normobarii zafundujemy sobie ogromne korzyści dla naszego zdrowia, które ciężko osiągnąć w inny sposób.