fbpx

Przełom w dziedzinie terapii normobarycznej

Przełomu dokonano nie gdzie indziej jak w Polsce, w Szalejowie Górnym, koło Kłodzka. W roku 2013 doktor Jan Pokrywka wraz ze swoim zespołem technicznym, skonstruował ultranowoczesną komorę z podwyższonym ciśnieniem, w której uwzględnił właściwe proporcje tlenu i dwutlenku węgla oraz wodoru.

Normobaria – to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu (ok. 1500 hPa), większej zawartości tlenu (ok. 40%) i dwutlenku węgla (ok. 2%) a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór (ok. 1%).

Komora normobaryczna jest rewelacyjnym zabiegiem długowieczności, ponieważ powoduje nawet ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych komórek i tkanek powoduje ich wymianę i regenerację. Działanie ogranicza się do wykorzystania w pełni naturalnych bodźców i sił organizmu.

Terapia tlenowa pomaga utrzymać optymalne funkcjonowanie mózgu, polepsza zdolność koncentracji i zapamiętywania, a także znacząco wzrasta witalność i siły. Przebywanie w komorze normobarycznej przyspiesza metabolizm. Przeprowadzane zabiegi pozwalają na efektywniejszą utratę masy ciała i wyszczuplają sylwetkę.

Zachodnie badania dowodzą, że osoby regularnie korzystające z zabiegów w komorze żyją średnio o 10 lat dłużej.